مدیر جدید حوزه علمیه شهرستان ماکو معرفی شد.

Views: 65مدیر جدید حوزه علمیه شهرستان ماکو، طی مراسمی معرفی شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از ارومیه، ظهر امروز با حضور مسئولین استانی و امام جمعه ماکو حجت الاسلام عباس اختیاری به عنوان مدیر جدید حوزه علمیه امام خمینی(ره) ماکو انتخاب و از زحمات حجت الاسلام غلامحسین صادقی مدیر قبلی حوزه علمیه امام خمینی(ره) […]

Views: 65

مدیر جدید حوزه علمیه شهرستان ماکو، طی مراسمی معرفی شد.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از ارومیه، ظهر امروز با حضور مسئولین استانی و امام جمعه ماکو حجت الاسلام عباس اختیاری به عنوان مدیر جدید حوزه علمیه امام خمینی(ره) ماکو انتخاب و از زحمات حجت الاسلام غلامحسین صادقی مدیر قبلی حوزه علمیه امام خمینی(ره) ماکو قدردانی شد.

در این مراسم، مدیر حوزه علمیه استان آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت عزاداری در ماه محرم اظهار داشت: عزاداری بر سرور و سالار شهیدان از مسائل مورد تاکید دین و ائمه معصومین(ع) است و باید در منابر و عزاداری‌ها اهداف امام حسین که امر به معروف و نهی از منکر از مهمترین اهداف امام حسین(ع) است، به مردم تبیین شود.

حجت الاسلام والمسلمین صفدر محمدی ادامه داد: تشکیل شورای مدرسه و هیئت علمی طلاب که از مورد تاکید مرکز مدیریت قم می‌باشد هر چه زودتر باید در حوزه اجرایی شود.