یار دوران تبعید رهبر معظم انقلاب درگذشت.

Views: 9 حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد غفاری، نماینده مردم سلماس در اولین دوره مجلس شورای اسلامی و امام جمعه اسبق این شهر درگذشت. به گزارش خبرگزاری «حوزه» از آذربایجان غربی، حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد غفاری، نماینده مردم سلماس در اولین دوره مجلس شورای اسلامی و امام جمعه اسبق این شهر […]

Views: 9

حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد غفاری، نماینده مردم سلماس در اولین دوره مجلس شورای اسلامی و امام جمعه اسبق این شهر درگذشت.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از آذربایجان غربی، حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد غفاری، نماینده مردم سلماس در اولین دوره مجلس شورای اسلامی و امام جمعه اسبق این شهر به دیدار حق شتافت.

وی از مبارزان نهضت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه رژیم ستم شاهی بود که بارها توسط ساواک بازداشت و تبعید شد، ولی این شکنجه ها ذره ای در ایمانش در مبارزه با رژیم منحوس پهلوی خللی وارد نیاورد.

این روحانی انقلابی در دوران تبعید مقام معظم رهبری به ایرانشهر در کنار معظم له دوران تبعید خود را سپری کرد.

وی خود را وقف مردم و انقلاب اسلامی کرده بود و با هدایت های روشنگرانه خود اتحاد و همدلی را در سلماس به ارمغان آورد.

شیخ محمد غفاری در مبارزه با جریان انحراف در سلماس مصلحت اسلام و انقلاب را بر مصلحت خود ترجیح داد و با شجاعت جریان انحراف و بدعت گذار در این شهر را ریشه کن کرد.

این روحانی خدوم در مقابل مردم متواضع و رئوف و در مقابل خائنین محکم و استوار بود.

خطبه های شور انگیز وی در حمایت از ارکان انقلاب و نظام امید تازه ای به مردم همیشه در صحنه سلماس می داد.

حضور در جبهه های حق علیه باطل و همراهی با رزمندگان هشت سال دفاع مقدس از دیگر خدمات ماندگار این روحانی جلیل القدر بود.

شیخ محمد غفاری بارها از طرف معاندین و مخالفین انقلاب مورد هجمه قرار گرفت ولی چون کوهی استوار بر عهد خود در حمایت از آرمانهای امام و انقلاب ثابت قدم ماند.

مردم سلماس هیچ وقت خدمات این روحانی آزاده و بصیر را فراموش نخواهند کرد.

روحش شاد و یادش گرامی