استکبار و آمریکا زیر چکمه‌های بسیج له خواهند شد

Views: 24حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی گفت: بسیج به پیروی از مکتب عاشورایی امام حسین(ع) استکبار جهانی و آمریکا را زیر چکمه‌های خود له خواهند کرد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری«حوزه» در ارومیه،حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی، امروز در مراسم رزمایش چهل هزار نفری عاشوراییان سپاه محمد رسول الله اظهار داشت: […]

Views: 24

حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی گفت: بسیج به پیروی از مکتب عاشورایی امام حسین(ع) استکبار جهانی و آمریکا را زیر چکمه‌های خود له خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری«حوزه» در ارومیه،حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی، امروز در مراسم رزمایش چهل هزار نفری عاشوراییان سپاه محمد رسول الله اظهار داشت: همه ما در این کشور پیرو مکتب امام حسین(ع) هستیم و حضرت به ما یاد داده است که زیر بار ذلت و ننگ نرویم و ملتی که مکتب عاشورا را داشته باشد، ذلیل نخواهد شد و شکست نمی خورد.

امام جمعه ارومیه تاکید کرد: اسکتبار و آمریکا با ذلت زیر پای بسیجی‌های امام خامنه‌ای، له خواهند شد و وعده الهی حق است و این ملت پیروز خواهد شد و ما این انقلاب را به انقلاب امام زمان(عج) متصل خواهیم کرد و پرچم انقلاب را به دست حضرت خواهیم سپرد و این پرچم تا قیام قیامت در اهتزاز خواهد بود.